ÜYE GİRİŞİ YENİ ÜYE KAYDI ÜYE FORUMU
Ana Sayfa
Canlı Yayın
Geçmiş Yayınlar
Program Akışı
Güvenli Çıkış

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

Değerli Meslektaşım ;

 

Gücünü üyelerinden alan , örgütlenmenin ve birlikteliğin önemine inanan BURSAHED yönetimi olarak ; fikir ,öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşmanızın gücümüze güç katacağına inanıyoruz. Derneğiniz her zaman yanınızda olacaktır.

 

BURSAHED web sayfamızın düzenlemesi yeni yapıldığından veri kayıtları için tüm üyelerimizin (yeni üyelerimiz dahil) bursahed.org tr adresinde üyelik bölümündeki üye kayıt sekmesinden kayıt yenileme yapması gerekmektedir.

 

Üyelerimizin, BURSAHED Tüzüğünün 4. maddesinin 3. fıkrası gereği aidatlarını düzenli olarak ödeme yükümlülüğü bulunmaktadır. Aidat, ayni tüzüğün 26. maddesinde belirtildiği üzere giriş ödentisi olarak 100 TL, aylık 20 TL'dir. Giriş ödentisi bir seferde, aylık aidat ise yıllık olarak bir seferde ödenebileceği gibi, aylık olarak da ödenebilir. Ödemeler aşağıda yer alan BURSAHED banka hesabına havale şeklinde yatırılabilir. . Web sayfası üye giriş kısmından şifreniz ile girip aidat ödemenizi yapabilirsiniz. Web sayfası üyelik işlemleri ile ilgili sorularınızı yönetim kurulu üyesi Dr Rıdvan KARDEŞ'e (5425078265)  iletebilirsiniz.

 

Aidat ile ilgili borçlarınızı öğrenebilmek için saymanımız Dr. Süleyman ARI'ya (505 544 71 88) telefon veya mesajla ulaşabilirsiniz.

 

Derneğimizin bazı kurum ve kuruluşlarla üyelerimiz adına yapmış olduğu anlaşmalardan faydalanabilmeniz için üyelik kartına ihtiyacınız olacaktır. Üye kartınız yok ise çıkartılabilmesi için 1 adet fotoğraf ve ödeme bilgilerinizi yönetim kurulu üyelerinden birine ulaştırmanız yeterlidir.

 

Mesleki yaşantınızda kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

 

Bursahed Yönetim Kurulu adına ,

 

Başkan Dr. Zeynep ÖZSEVİMLİ

 

HESAP BİLGİLERİMİZ

ZİRAAT BANKASI  

ALICI : Bursa Aile Hekimliği Derneği

Şube Kodu: 60

Hesap No: 55000322-5001

IBAN No: TR790001000060550003225001