ÜYE GİRİŞİ YENİ ÜYE KAYDI ÜYE FORUMU

MERHABA BURSAHED 2020 OCAK

Admin 22 Şubat 2020 Bizden 102 -A+
MERHABA BURSAHED 2020 OCAK

MERHABA ????????‍♀???? - BURSAHED 2020-OCAK 


BURSAHED Giderek büyüyor ve güçleniyor. Ocak ayı içinde  neler yapmışız bir göz atalım. 


???? 3Ocakta BURSAHED in daveti ile BURSA SAĞLIK PLATFORMU toplantısı yapıldı.


https://www.bursahed.org.tr/bursa-saglik-platformu-toplantisi


????8 Ocak’ta İnegöl ilçe toplantımızı gerçekleştirdik. Pnömococ aşıları ve erişkin bağışıklama üzerine bir sunum ardından ilçede yaşanan sorunlar, genel uygulamalar değişen rapor yönergesi gibi konularda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Ortak hareketin önemi konusunda hemfikir olduk. Yeni üyeler kazandık. Toplantı sonrası yaptığımız çekilişe bir üyemiz 5. Ulusal BURSA Aile Hekimliği kongremize derneğimiz sponsorluğu ile kayıt, konaklama kazandı. 


???? 29 Ocakta AHEF ve BURSAHED Başkanı Dr. Özlem SEZEN canlı yayın programına katıldı. Başkanımız, As Tv de Dr. Emre KAYA ile sağlık olsun programında Aile hekimliği ve güncel konular hakkında soruları yanıtladı. Ayrıca BURSAHEDin Aşımı oluyorum Sağlığımı koruyorum projesi de paylaşıldı. 


https://m.youtube.com/watch?v=nYLUdyO1bN8 ???? BURSAHED Avantajları devam ediyor. AREL ELEKTRONİK ile yaptığımız anlaşma ile üyelerimiz Kesintisiz güç kaynağı ve ve malzemeleri, yerinde servis, onarım ve yolluk bakım vb hizmetlerde indirimlerden faydalanabilecek. Üye kimliğiniz yok ise bir fotoğraf ve aidat ödendi belgenizle başvurabilirsiniz. 


https://www.bursahed.org.tr/arel-elektronik 


???? ASM  elektrik faturalarını düşürmek için Limak Enerji firması ile  BURSAHED arasında yapılan anlaşma ile kWh  üzerine %10 indirim ve sözleşme dönemi boyunca sabit fiyat garantisinden faydalanmak için linkteki  iletişim bilgilerinden firma temsilcisine ulaşabilirsiniz.

   https://bursahed.org.tr/bursahedden-bir-kazanim-daha 


???? 2020 yılında BURSAHED’imizin kuruluşunun 10. Yılını ve Kongremizin 5.yaşını  bir arada kutlayacağız. Hazırlıklarımıza büyük bir heyecanla devam ediyoruz.  5-8 Mart tarihleri arasında Uludağ Grand Yazıcı otelde yapılacak kongremizin bilimsel programı yayınlandı. 5-8 Mart ajandanıza not etmeyi unutmayın. 


????BURSAHED WEB Sitemiz yenilendi. Yeni modern yüzü ile  derneğimiz hakkında pek çok bilgi alabileceğiniz, avantaj ve etkinliklerimizi görebileceğiniz sitemizi mutlaka ziyaret edin. Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

 https://www.bursahed.org.tr


????  BURSAHED üyelerinin desteğiyle  giderek büyüyor ve güçleniyor. Birlikteliği ve aidiyet duygusunu hisseden " ben de varım " diyen yeni üyelerimize hoş geldiniz diyoruz. 

   BURSAHED BİZİZ ve 

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ


Yorumlar